Jesteśmy Partnerem RHO (Modus ERP)

 

Wdrażam Comarch ERP

 

Posiadamy status Comarch Partner

Sprzedajemy urządzenia PointMobile

Sprzedajemy i serwisujemy iPOS

 

Posiadamy status Partner InsERT

 

Jesteśmy Partnerem InsERT NAViREO

Oferta dla firm

 • Comarch ERP Optima

  Program obecny na polskim rynku od 1998 roku, z którego korzysta już ponad 70.000 firm.
  Bardzo często wykorzystywany przez biura rachunkowe i doradców podatkowych.

 • InsERT NAViREO

  Navireo to bogaty funkcjonalnie i niezwykle intuicyjny w obsłudze system klasy ERP, który wspomaga zarządzanie w wielu średnich i dużych firmach różnych branż w Polsce i zagranicą. Dzięki sprawnemu wdrożeniu i łatwemu dostosowaniu do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa użytkownicy Navireo mogą cieszyć się z wielu korzyści, jakie oferuje to nowoczesne rozwiązanie.

 • InsERT nexo

  InsERT nexo to nowa, tworzona od 2014 roku, generacja programów do zarządzania małą i średnią firmą. W skład pakietu wchodzą: Subiekt nexo (system sprzedaży), Rewizor nexo (system finansowo-księgowy), Rachmistrz nexo (program do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji podatku zryczałtowanego), Gratyfikant nexo (system kadrowo-płacowy), Gestor nexo (system zarządzania relacjami z klientami) oraz Biuro nexo (system wspomagający pracę biura rachunkowego).

 • InsERT GT

  InsERT GT to klasyczna linia programów do obsługi małych i średnich firm. Subiekt GT to najczęściej wybierany system sprzedaży: 13 lat na rynku, ponad 100 tys. sprzedanych licencji!

 • Kasoterminal iPOS duet

  Terminal płatniczy i urządzenie fiskalne w jednym urządzeniu z programem w chmurze.

 • Modus ERP dla firm produkcyjnych

  To jedno z bardzo nielicznych na rynku rozwiązań, które posiada tak bardzo rozbudowaną produkcję wraz z obsługą gospodarki magazynowej, zamówień i sprzedaży w jednym, zintegrowanym programie stworzonym przez RHO Software z Krakowa.

Strony: